تبلیغات در رضامند سافت ویر

تبلیغات در رضامند سافت ویر برای برنامه نویسان بسیار سود آور است

تبلیغات هدفمند

در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود. اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون ،روزنامه ،مجلات و... پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند .
رسانه هاي اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد.
حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید. سايت رضامند سافت ویر به نشاني www.RmSft.ir بعنوان يكي از پر بيننده ترين سايتهاي فارسي ، بمدد افزايش ترافيك روزانه خود، بعنوان يك رسانه اينترنتي موفق و روبه رشد مطرح مي باشد. مزاياي تبليغ در رضامند سافت ویر ، منحصر به فرد بودن این سایت نسبت به سایر رسانه های اینترنتی موجود در ایران است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با پست الکترونیکی alirezarezamand015@gmail.com یا در تلگرام با آی دی t.me/RezamandAlireza در تماس باشید.
با احترام
علیرضا رضامند
مدير سایت رضامند سافت ویر

قوانین

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.
در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در رضامند سافت ویر باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت رضامند سافت ویر هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد.
قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.
مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
در صورتیکه دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.


محل و قیمت درج تبلیغات

A - در بالای سایت سمت راست و در اندازه ی 250x300 هزینه : 60 هزار تومان ماهیانه
B - در سمت راست سایت و بالا تر از تب آخرین مطالب و در اندازه ی 300x250 هزینه : 55 هزار تومان ماهیانه
C - در سمت راست سایت و بلاتر از تب آمار سایت و در اندازه ی 300x250 هزینه : 50 هزار تومان ماهیانه
D - در پایین سایت سمت چپ و در اندازه ی 250x250 هزینه : 40 هزار تومان ماهیانه
E - تبلیغات در نسخه موبایل سایت به گونه ای که بنر تبلیغاتی شما در پایین نمایش گر کاربر به صورت ثابت به نمایش در می آید و در اندازه ی 468x60 هزینه : 65 هزار تومان ماهیانه
F - تبلیغات لایت باکس (پاپ آپ باکس) در اندازه 250x250 هزینه 60 هزار تومان ماهیانه
G - تبلیغات پاپ آپ (هدایت به لینک دلخواه شما) هزینه 95 هزار تومان ماهیانه
H - تبلیغات متنی در پایین سایت در قسمت دوستان ما هزینه 15 هزار تومان ماهیانه
I - در وسط سایت (پست ثابت) بالا تر از پوست مطلب هزینه 70 هزار تومان ماهیانه - شامل : حداکثر 10 خط توضیحات محصول شما و بیشتر از 10 خط , هر خط 10000 ریال
حداکثر تعداد یک لینک و یک دکمه و بیشتر از 1 لینک , هر لینک 20000 ریال
حداکثر 1 تصویر و بیشتر از 1 تصویر , هر تصویر 100000 ریال


سفارش تبلیغات

جهت سفارش تبلیغات بعد از انتخاب تبلیغ مورد نظر با ایمیل alirezarezamand015@gmail.com یا در نرم افزار تلگرام با آی دی https://t.me/RezamandAlireza در ارتباط باشید.
فایل حاوی تبلیغ ( gif , swf , png , jpg ) را به ایمیل alirezarezamand015@gmail.com یا آی دی تلگرام ما ارسال نمایید .
تبلیغ مورد نظر از رأس ساعت 1 بامداد روز تعیین شده نمایش داده خواهد شد .


ایمیل مدیریت سایت : Alirezarezamand015@gmail.com